O mne

Vo Fresh Fejs je prvoradý osobitný prístup. Pri návšteve salóna s Vami rada prekonzultujem a vyberiem to najvhodnejšie ošetrenie pre Váš typ pleti.

Filozofia

osobitny-pristup

OSOBITNÝ PRÍSTUP

Vo Fresh Fejs je prvoradý osobitný prístup.

cruelty-free

CRUELTY FREE

Žiadny z používaných kozmetických výrobkov
nebol testovaný na zvieratách.

netoxicke

NETOXICKÉ ZLOŽKY

Dbáme na to, aby boli zložky produktov účinné no zároveň šetrné k Vašej pleti.

love

MÁM RADA ČO ROBÍM

Moja práca ma baví a každý zákazník je pre mňa jedinečný.

profesionalna-kozmetika

PROFESIONÁLNA KOZMETIKA

Všetky produkty používané v salóne sú profesionálne
a majú osvedčenú účinnosť.

O mne

Moje meno je Martina a kozmetika ma zaujímala už od tínedžerských čias. Rada som sa líčila, sledovala trendy a jednoducho to bola moja záľuba. Dodnes si pamätám svoje prvé vytúžené produkty, ktoré som dostala ako darček od mamy – jemný rúžový lak na nechty a banánový  „blištek“ na pery.
Bc. Martina Kuzemková
Fresh Fejs studio
Keďže som študovala iné zameranie, postupom času som si čoraz viac uvedomovala, že svet krásy nebude iba mojím koníčkom. A tak myšlienka zmeniť hobby na profesiu, ktorou by som sa mohla v budúcnosti živiť narastala čoraz viac. Nasledovali absolvovania prvých kurzov so zameraním na vizáž. V roku 2018 som absolvovala akreditovaný kurz líčenia MASTER BEAUTY v Prahe v štúdiu Makeup Institut Prague. Množstvo profesionálnych rád a pocit po záverečných skúškach ma v mojom presvedčení iba utvrdili. O rok na to som absolvovala ďalší kurz v Bratislave v Studiu 22 pod vedením Janky Oľšinskej, ktorá je vo svojej profesii naozajstnou odborníčkou. Nabitá novými vedomosťami a skúsenosťami som postupne plánovala vznik vlastného salóna, v ktorom Vás raz budem môcť privítať.

Po istej dobe vo mne skrsla myšlienka o absolvovaní kozmetického kurzu, vďaka čomu dnes existuje studio Fresh Fejs a môžem Vám tak ponúknuť aj služby pleťovej starostlivosti.

Salón samozrejme nevznikol zo dňa na deň. Ide doslova o roky získavania vedomostí, premýšľania, či je to naozaj to pravé a či má cenu pri dnešnej konkurencii riskovať. Ja som však pevne presvedčená, že to nebol krok vedľa. Moja práca ma baví, vykonávam ju s radosťou a verím, že rovnakú radosť Vám bude prinášať aj návšteva vo Fresh Fejs .

Snažím sa svoje vedomosti aj naďalej rozširovať a preto sa aj v budúcnosti môžete tešiť na rôzne novinky, dopĺňanie služieb a zvyšovanie ich kvality.

Teším sa na Vás!

Profesionálne značky

Značky profesionálnych produktov ktoré používam v salóne Fresh Fejs